تصویر دانلود کاملترین و  جدیدترین نسخه Smart Missed Call Alert یاداور تماس ناموفق اندروید

دانلود کاملترین و جدیدترین نسخه Smart Missed Call Alert یاداور تماس ناموفق اندروید

دسته بندی : برنامه ها » تقویم و یادآور

نسخه جدید و آخر برنامه Smart Missed Call Alert 1.9.1 نرم افزار یاداور تماس های میس کال اندروید

Smart Missed Call Alert این نرم افزار به شما یادآوری تماس های از دست رفته و اس ام اس خوانده نشد را یاداوری میکند.اگر به هر دلیل متوجه تماس ها و پیام ها نشده اید هیچ نگران نباشید!این برنامه با استفاده از هشدار خود به شما یاداوری میکند که تماس و اس ام اس مشاهده نشده دارید.

طریقه کار این برنامه ساده است.پس از نصب به تنظیمات برنامه هدایت میشوید . شما باید زمان یاداوری را تنظیم کنید،همچنین یک زنگ هشدار بلند و قوی انتخاب کنید.

حال شاید فکر کنید چگونه برنامه یادآوری خواهد کرد؟!!در جواب باید گفت پس از تماس های میس کال و جواب داده نشده یا پیام های دریافتی خوانده نشده زمانی که صفجه گوشی خاموش است تایمر برنامه به کار خواهد افتاد و پس از زمانی که در تنظیمات وارد کرده اید هشدار خود را آغاز میکند و بدین ترتیب سعی میکند شما را یاداوری کند که شما تماس های از دست رفته و پیام های دریافتی خوانده نشده دارید.

پیشنهاد میشود برنامه را از پس زمینه پاک نکنید تا برنامه به درستی و دقیق کار کند.این اپلیکیشن برای اولین بار در سطح وب ایران توسط سرزمین اپلیکیشن معرفی میشود و پیشنهاد میکنیم نسخه آخر را برای اولین بار از سرورهای قدرتمند و پرسرعت سرزمین اپلیکیشن دانلود نمایید.

انتشار برای اولین بار در سطح وب ایران توسط سرزمین اپلیکیشن

آخرین تغییرات برنامه:

رفع اشکالات جزئیلینکهای دانلود
دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.